Гарантія

Гарантія кращих цін

Знайдете дешевше - зробимо для Вас персональну знижку!!!

Якість

Офіційна якість

Тільки перевірені постачальники і
сертифікована продукція

Гарантія

Гарантія від виробника

Тільки офіційно ввезений в
Україну товар

Спортивне обладнання в інтернет-магазині 4active.com.ua

Інтерес до спортивних занять стає для багатьох сучасників способом життя. Не обов'язково бути професійним спортсменом, щоб мати підтягнуте і здорове тіло. Спортом займаються дорослі і діти. Для ефективних занять виробники спортивного обладнання пропонують різні моделі тренажерів, спортивних снарядів, додаткових елементів, які роблять тренування безпечними і результативними. Для новачків і професіоналів наш інтернет-магазин масажного обладнання та спортивного спорядження пропонує купити спортивні товари в широкому асортименті. Заходьте до нас на сайт онлайн, щоб придбати якісні аксесуари та спортивне обладнання, товари для масажу від брендових виробників за доступною ціною. Безкоштовна доставка в Києві і по всій Україні в зазначені терміни вам забезпечена.

Про нас

Ідея облаштування власного тренажерного залу втілиться в реальність після відвідування нашого магазину. У каталозі продукції ви знайдете всі потрібні речі для силових тренувань, боротьби з целюлітом, розвитку реакції, підтримки тіла в здоровому стані. Ціна на товари відповідає якісним показникам. Серед величезної кількості спортоварів завжди можна знайти підходящу категорію:

 • для силових вправ: гирі, гантелі, штанги, комплексні тренажери і аксесуари до них, які гарантують безпеку вправ;
 • для масажу: кушетки, крісла, столи, ручні вібромасажери, масажні крісла з електронним управлінням, масажери для окремих частин тіла та ін .;
 • для розвитку витривалості: бігові доріжки, велотренажери, орбітреки, гребні тренажери і необхідні додаткові елементи;
 • для активного відпочинку: різні моделі велосипедів, самокатів, скейтборду;
 • для розминки: шведські стінки, спортивні куточки, міні-тренажери;
 • для безпечного заняття спортом: кріплення, кільця, затискачі та інші елементи спортивної екіпіровки.

Замовити обрану модель можна в будь-який час, порадившись з досвідченими консультантами нашого спортивного магазину в онлайн-режимі. Ми працюємо з відомими вітчизняними та світовими виробниками спортивних товарів. Всі категорії товарів мають сертифікати якості і гарантійний термін обслуговування.

Як зробити покупку

Кожному покупцеві хочеться купити якісний товар за доступною ціною. Ми пропонуємо клієнтам поставку товарів від виробника без посередників і переплат. У нас в магазині спортивні товари (Київ) мають сертифікат якості, можливість тест-драйву і багато технічних переваг. Щоб замовити спортивний снаряд, обладнання або аксесуари, заходьте на наш сайт. Ми гарантуємо клієнтам:

 • безкоштовну консультацію по будь-якій категорії спортивної продукції;
 • ознайомлення з переліком товарів в наявності;
 • постійне надходження нових удосконалених моделей;
 • вибір товару в залежності від якості і вартості;
 • оформлення замовлення без передоплати;
 • тест-драйв по домовленості;
 • безкоштовну доставку в Києві і в інші регіони України.

Замовити можна наявний товар в будь-якій кількості. Ми готові організувати активний відпочинок і спортивне навантаження в домашніх умовах, спортивних тренажерних залах, на стадіонах і під відкритим небом. Професійне спортивне і масажне обладнання зроблено з надійних матеріалів, легко складається, витримує експлуатаційне навантаження. Безпека і ефективність занять на спортивних снарядах і процедур на масажних пристроях від кращих світових виробників вам забезпечена!

2010-2022 © Интернет супермаркет тренажеров 4active.com.ua