Степ аеробіка - прості кроки для вашого здоров'я!

Степ аеробіка - прості кроки для вашого здоров'я, тренажери для степ аеробіки купити в КиєвіСтеп аеробіка - різновид кардіо-тренувань, які базуються на спрощених хореографічних рухах, об'єднаних між собою. Такі вправи неможливі без спеціальних височин, що носять назву степ платформи. Зростаюча популярність цього виду спорту пояснюється високою ефективністю тренувань при помірному навантаженні, що припадає на суглоби.

Степ аеробіка хороша тим, що займатися нею можуть як просунуті користувачі, так і ті, хто не має ніякого досвіду. Заняття можуть проходити як в спортзалі, так і вдома, оскільки тренажери не займають багато місця.

Переваги степ аеробіки

Для того, щоб швидко позбутися надлишків жиру, поліпшити роботу серця і судин, і підготувати організм до більш серйозних силових тренувань необхідні кардіо-навантаження. Саме їх забезпечують уроки степ аеробіки - досить 60 хвилин, щоб втратити від 300 до 500 ккал, привести в тонус м'язові тканини сідничної і стегнової області, зменшити обсяги тіла. Регулярна аеробіка допомагає:

  • Провести профілактику артриту, остеопорозу.
  • Знизити ризик розвитку патологій серцево-судинної системи.
  • Уникнути проблем, що виникають на фоні надлишків маси тіла - інсульту, інфаркту, діабету, суглобових болів, збою обмінних процесів.
  • Поліпшити здоров'я в цілому і збільшити витривалість організму.

Основне завдання таких тренувань - збільшити щільність кісткових тканин, зміцнити м'язи, підвищити гнучкість кінцівок.

Необхідність використання тренажерів

Наскільки ефективною буде проведення аеробіки вдома без застосування спеціальних пристосувань? Навіть при наявності можливості скачати відео-уроки і непоганій фізичній підготовці, придбання степ платформи підвищить ефективність занять, оскільки:

  • Можна змінювати висоту снаряда, посилюючи або послаблюючи навантаження, змінюючи складність заняття. Для новачків оптимальна висота від 10 до 15 см, для людей з досвідом прядка 20 см.
  • Не ковзка поверхня забезпечує безпеку фітнес аеробіки.
  • Платформу можна використовувати для виконання кардіо вправ і силових занять.

Тренажери для проведення степ аеробіки можна придбати на сайті 4active, вибравши найбільш підходящу модель.

Особливості тренувань

Суть даного виду спорту - швидке виконання під ритмічну музику набору основних кроків, які з'єднуються в зв'язки різної складності, що залежить від рівня уроку:

  • Найпростіші уроки використовують зв'язки в 2 або 3 кроки.
  • При високому рівні число кроків в комбінаціях зростає, темп прискорюється, а руху для аеробіки ускладнюються.
  • Повторення за тренером повинні бути синхронними.

Тривалість одного заняття від 45 до 60 хвилин, періоди для відпочинку припускають ходьбу на місці. Якщо фізичні навантаження були відсутні протягом тривалого часу, краще дати м'язам час звикнути до навантаження, обмежившись простою ходьбою.

Важливо правильне положення тіла - спина і плечі повинна бути прямою, коліна трохи зігнуті, живіт і сідниці напружені. П'ятка при кроках не повинна звисати з платформи, рахунок йде на «чотири».

В кінці заняття можна проводити вправи, які розробляють м'язи живота і рук, що дозволяє збалансувати навантаження.

2010-2021 © Интернет супермаркет тренажеров 4active.com.ua